Szybki kontakt

P.P.U.H. WIZ s.c.
W. i Z. Zborowski

Kontakt z nami:
ul. Główna 37
43-426 Simoradz k. Skoczowa
(województwo śląskie)

tel. +48 33 856 22 22
kom. +48 509 011 070
mail: biuro@wiz-wozki.pl
NIP: 548-005-56-46

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

I. Oferta handlowa:
Wszystkie ceny przedstawione na naszej stronie internetowej, są cenami netto i nie zawierają podatku VAT. Ceny podane są w złotych polskich.
Podane ceny są aktualne, jednak firma WIZ zastrzega sobie prawo do zmian cen, przeprowadzania i odwoływania promocji, lub wprowadzania w nich zmian. Zmiana ceny nie dotyczy towarów wcześniej zamówionych i przygotowanych do wysyłki.
Oferowane wyroby przedstawione na zdjęciach mogą się w rzeczywistości trochę od nich różnić.
Firma WIZ zastrzega sobie możliwość do wprowadzania zmian w wyrobach w trakcie trwania aktualnej oferty.

II. Realizacja zamówień:
Zamówienia mogą być składane pisemnie, faxem, pocztą lub przez internet.
Realizacja zamówień ma miejsce w dni robocze. Za dzień roboczy uważa się okres od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 - 16:00.
Zamówienia są potwierdzane przez firmę WIZ.
Standardowy termin realizacji wynosi od 1 do 10 dni roboczych, jednak firma WIZ zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu z przyczyn od nas niezależnych. W przypadku zamówień nietypowych lub o większej ilości wyrobów, termin ustalany będzie indywidualnie pomiędzy stronami.

III. Warunki dostawy:
Przy jednorazowym zamówieniu o wartości powyżej 4.000,00 zł netto transport na terenie Polski jezt bezpłatny, chyba że w ofercie zaznaczone jest inaczej (dotyczy w szczególności produktów wielkogabarytowych, np. wanna wychwytowa 1300 x 2300 x 430 mm).
Dostawa realizowana jest na wskazany przez Klienta adres.
Zamawiany towar firma WIZ dowozi we własnym zakresie, lub za pośrednictwem firmy kurierskiej "DHL", oraz spedycyjnych "PEKAES" lub "JAS-FBG", albo innej wybranej przez Klienta, jednak na koszt Klienta.
Koszt wysyłki określony jest przy każdym wyrobie. Jeśli jednak pojawia się "informacja przez telefon", koszt ustalany jest indywidualnie.

IV. Warunki gwarancji:
Każdy wyrób z naszej oferty objęty jest 12- lub 24- miesięczną gwarancją od daty sprzedaży. Gwarancja uwzględniana jest na podstawie dowodu sprzedaży (faktura VAT, paragon fiskalny) i/lub karty gwarancyjnej, jeśli jest ona dołączona do wyrobu.
Reklamacja powinna zostać złożona w formie pisemnej.
Klient zobowiązany jest do sprawdzenia wyrobu w momencie odbioru. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia powstałego w wyniku transportu, Klient powienien wyraźnie zaznaczyć to na dokumentach przewozowych (WZ, list przewozowy, itp.), w obecności przewoźnika i zgłosić Sprzedającemu w ciągu 3 dni.
Firma WIZ gwarantuje, że kupowane wyroby są nowe, nie używane.

V. Warunki płatności:
Płatność za towar i transport pobierana jest z góry, w formie przedpłaty, lub jako pobranie należności za towar przez firmę kurierską "DHL", spedycyjne "PEKAES" lub "JAS-FBG", w momencie dostarczenia towaru. Jeśli ustalenia pomiędzy stronami stanowią inaczej, płatność jest odroczona na wcześniej ustalony termin płatności.
Jako dzień zapłaty przyjmuje się termin wpływu należności za towar na konto firmy WIZ.
Firma WIZ zastrzega sobie możliwość do pobrania zaliczki w wysokości ustalonej pomiędzy stronami.

VI. Ochrona danych osobowych:
Wszystkie dane osobowe przekazane naszej firmie w trakcie składania zamówienia, zbierane są tylko i wyłącznie na użytek firmy WIZ, w celu autoryzacji zamówienia. Dane te nigdy nie będą przekazywane osobom trzecim.

VII. Pozstałe warunki:
W sprawach nie uregulowanych powyższymi warunkami handlowymi zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Sądem właściwym do rozstrzygania sporów powstałych pomiędzy stronami, jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.

Cenniki do pobrania
{nocache:323e7b1858cbf46da4635108c2e50214#0}
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl